Fidelity Investments найняла фахівця по криптографії Майкла Зінамана. Як повідомляє The Block, новий «спеціаліст по продукту» буде куратором розвитку криптографічного бізнесу холдингової компанії, в тому числі і кастодіального.

Джерела The Block кажуть, що Зінаман влаштувався в компанію трохи більше місяця тому, однак на його сторінці в LinkedIn значиться, що він працює в холдингу з листопада 2019 року. У Fidelity він прийшов з канадської інвестиційно-банківської компанії Canaccord Genuity, де займав крісло керуючого директора по блокчейну і цифровим активам. До цього він обіймав посаду старшого віце-президента каліфорнійського банку Imperial Capital.

Досвід роботи Зінамана. Інформація з його сторінки в LinkedIn.

Досвід роботи Зінамана. Інформація з його сторінки в LinkedIn.

Ймовірно, Зінеман контролюватиме роботу кастодіальної служби, яку Fidelity незабаром запустить. Президент холдингу Ебігейл Джонсон в інтерв'ю для Financial Times розповіла, що після річної підготовки компанія готова розгорнути свій криптографічний бізнес.

Раніше директор Fidelity Investments з приватних інвестицій Кетлін Мерфі заявила, що заради захисту своїх клієнтів криптовалютний підрозділ холдингу не буде працювати з платформами роздрібної торгівлі. Журналістам телеканалу CNBC Мерфі сказала, що Fidelity воліє бути «дійсно обережною», коли справа доходить до операцій з криптовалюта.

У липні криптовалютний підрозділ фінансового холдингу, Fidelity Digital Assets (FDAS), направили в Управління фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) заявку на отримання ліцензії трасту. На час розгляду заявки FDAS отримали можливість працювати як компанія з обмеженою відповідальністю.

Нагадаємо, FDAS запустили в кінці жовтня 2018 року. Глава підрозділу Том Джессоп вже тоді сказав, що FDAS зосередиться на зберіганні активів клієнтів інституційного рівня, а не на торгівлі віртуальними активами, як передбачалося раніше. Першим клієнтом FDAS став кріптовалютний банк Майка Новограца Galaxy Digital.

Заснована в 1946 році Fidelity Investment є однією з найбільших в світі компаній з управління активами. За власними даними Fidelity, холдинг управляє грошима 30 млн клієнтів, які зберігають на його рахунках близько $ 7,4 трильйонів.